HR7762/00
Maksimalna raznolikost recepata, minimalan napor
Ovaj 3-u-1 aparat za obradu hrane tvrtke Philips sastoji se od posude od 2,1 l, blendera i mlinca. Tu su i 4 diska od nehrđajućeg čelika koji vam omogućavaju jednostavnu pripremu raznih omiljenih recepata. Na raspolaganju vam je i spremište za nastavke.
Saznajte višeOvaj proizvod više nije dostupan
Ako ispunjavate uvjete za izuzeće od PDV-a za medicinske uređaje, možete ga iskoristiti za ovaj proizvod. Iznos PDV-a odbit će se od prikazane cijene. Sve pojedinosti navedene su u vašoj košarici.
Ovaj Philips aparat za obradu hrane ima snažan motor s 2 brzine i pulsiranjem, osiguravajući snagu i kontrolu za pripremu svih vaših omiljenih recepata.
Tehnologija PowerChop predstavlja kombinaciju oblika rezača, kuta rezanja i unutarnje zdjele koja pruža superiorne rezultate sjeckanja kako mekih tako i tvrdih sastojaka. Osim toga, savršena je za pripremu pirea i miješanje smjese za kolače!
Dodaci koji se mogu prati u perilici posuđa obuhvaćaju dodatak za tijesto za miješanje i miješenje smjesa i tijesta. Nož od nehrđajućeg čelika za sjeckanje mesa i povrća. Razni diskovi koji se umeću za rezanje i usitnjavanje. Blender otporan na lomljenje od 1 l za drobljenje, jače i lagano miješanje različitih sastojaka. Disk za emulzije kako biste, na primjer, mogli pripremiti tučeno vrhnje i majonezu. Mlinac za sjeckanje, primjerice kave u zrnu
Velika zdjela od 2,1 l (radni kapacitet od 1,5 l) omogućava istodobnu pripremu 5 porcija juhe.
Vrč otporan na lomljenje od 1,75 l ima radni kapacitet od 1 za do 5 smoothija odjednom.
Ovaj Philips aparat za obradu hrane dizajniran je kako bi ga bilo lako sastaviti. Njegovi se dijelovi jednostavno spajaju zahvaljujući inteligentnom dizajnu dodataka.
Diskovi u potpunosti izrađeni od nehrđajućeg čelika omogućavaju brzu obradu i time olakšavaju pripremu domaćih obroka
Svi dodaci Philips aparata za obradu hrane koji se nalaze u kompletu mogu se prati u stroju za pranje posuđa.
Zahvaljujući priručnoj kutiji za spremanje svi dodatni dijelovi Philips aparata za obradu hrane bit će vam nadohvat ruke. Osim toga, u nju možete spremiti sve oštre dodatke od nehrđajućeg čelika!
Kako biste postigli najbolje rezultate, za tučenje krema, mućenje jaja, pripremu kolača i tijesta za kruh koristite malu brzinu (brzina 1). Veća brzina (brzina 2) namijenjena je za sjeckanje luka i mesa, miješanje juha i frapea ili usitnjavanje, sjeckanje ili ribanje povrća.
Boju brzine uskladite s bojom dodatka kako biste postigli najbolje rezultate.
Dodatna oprema
Tehnički podaci
Dizajn
Masa i dimenzije
Opće specifikacije